niedziela, 14 kwietnia 2024r.Dziś są imieniny Bereniki, Waleriana, Justyny

Związek Śląskich Kobiet

Ferie w Dolnej i po feriach

Ferie w Dolnej 

styczeń 2012 rok.

Ferie w Dolnej nigdy nie oznaczają nudy.

 

 

W pierwszym tygodniu pięćdziesięcioosobowa grupa mieszkańców i znajomych spędziła 6 dni w Białce Tatrzańskiej. Jak co roku wyjazd zorganizowany był przez  ks. Proboszcza Pawła Felsztyńskiego. Amatorzy białego szaleństwa mieli okazję doskonalić swoje umiejętności  na różnych stokach narciarskich. W drugim tygodniu dzieci brały udział w zajęciach plastycznych i muzycznych zorganizowanych przez członkinie Związku Śląskich Kobiet w Dolnej oraz pracowników LOKiR-u. Były gry, zabawy ruchowe, lepienie z plasteliny. Był również rodzinny wyjazd na lodowisko w Gliwicach. Dzieci , młodzież i dorośli wesoło spedzili czas na łyżwach. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szkoda, że ferie w Dolnej trwają tylko dwa tygodnie. 
Związek Śląskich Kobiet w Dolnej
 
 chetnych prosimy o przesłanie zdjęć do zamieszczenia w artykule. 
 

 

21 – 25 lutego 2011r.

 Co takiego działo się w Dolnej? 

Wyjazd 22 lutego do Multikina w Zabrzu 

 

 

 

 

 w repertuarze: Miś Jogi, Podróże Guliwera, Och, Karol 2.

 

  

 

 

 

Do kina pojechali młodsi i starsi, pojechało również przedszkole z Dolnej z opiekunem. Najmłodsi uczestnicy wyprawy odwiedzili również bawialnię Dyś, młodzież zwiedzała projektornię w kinie, a starsi udali się od razu na seans 

 

 

 

 Popołudnia w świetlicy w Dolnej: malowanie pastelami, klejenie figur z plasteliny, kalambury, zabawym z balonami oraz słodki poczęstunek. Wszystkie prace wykonane przez uczestników ferii tworzą wystawę w świetlicy.  

 

 

 

 

25 lutego – wyjazd na łyżwy do Gliwic

 

 

 

 

 

Dziewczyny przed wejściem na taflę lodowiska.

 

 

 

 

 

Ferie zorganizował Związek Śląskich Kobiet z Dolnej oraz Towarzystwo Przyjaciół Wsi Dolna. Przejazdy autokarowe zostały sponsorowane przez te organizacje. 

 

 

 

 

 

 


Drukuj  

Wyszukiwarka