czwartek, 25 kwietnia 2024r.Dziś są imieniny Marka, Jarosława

Towarzystwo Przyjacioł Wsi

Turnieje Piłki Siatkowej Mężczyzn i Kobiet o Puchar Burmistrza

W weekend 7 i 8 czerwca 2014 w ogrodzie plebanijnym odbyły się dwa Turnieje Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Leśnicy.

W sobotę 7 czerwca w zmaganiach udział wzięli mężczyźni, turniej rozegrał się pomiędzy 8 drużynami. Po wielogodzinnych zmaganiach Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn o Puchar Burmistrza zakończył się zwycięstwem drużyny z Szymiszowa. II miejsce zajęła drużyna SKJUTVAPENS, III miejsce zespół z Dolnej. Ponadto w turnieju udział wzięły następujące drużyny (wg miejsc jakie kolejno zajęły) : ZPrAE-1, ORLIK, Leśnica, Łąki Kozielskie, ZPrAE-2.

W drugim dniu, w niedzielę 8 czerwca, do rywalizacji przystąpiły kobiety. W turnieju zmierzyło się ze sobą 5 drużyn. Pomimo 30° upału bój na boisku był równie zacięty jak u mężczyzn. W ostatecznej klasyfikacji I miejsce zajęła Zimna Wódka, II miejsce Leśnica, III miejsce Poręba, IV miejsce Dolna, piątą drużyną były panie z Zalesia, które ostatecznie wycofały się z turnieju.

Zawodników na obu turniejach dopingowała licznie zgromadzona publiczność, za co gorąco dziękujemy. Podziękowania również dla zawodników za emocjonujące spotkania, sędziom za sprawne prowadzenie zawodów, p. Andrzejowi Widera za oprawę organizacyjną turniejów, sponsorom, organizatorom oraz wszystkim, którzy czynnie pomogli w przygotowaniach i organizacji turniejów.

Zawodnicy najlepszych zespołów zostali nagrodzeni medalami, zwycięzcy otrzymali puchar i piłkę do siatkówki.